This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.



Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Madata.gr] Liverpool: τραγωδία με 16χρονη που γλίστρησε και έπεσε σε ράγες τρένου

Konstantinos Offline
The public transport from Greece&World.
****



Posts: 2.484
Joined: 12-09-2010
#1
[Madata.gr] Liverpool: τραγωδία με 16χρονη που γλίστρησε και έπεσε σε ράγες τρένου
Σοκ προκαλεί η είδηση ότι μια 16χρονη έχασε την ζωή της όταν έπεσε στο κενό μεταξύ συρμού και αποβάθρας σε σιδηροδρομικό σταθμό στην πόλη Liverpool.

Ήταν 11:30 το βράδυ όταν η Georgia Valley ενώ έτρεχε για να προλάβει το τρένο που ήταν εν κινήσει στο σιδηροδρομικό σταθμό James Street, γλίστρησε και έπεσε στο κενό που είναι ανάμεσα στο τρένο και στην αποβάθρα.

Το τραγικό περιστατικό έγινε μπροστά στα έκπληκτα μάτια 50 επιβατών που εκείνη την ώρα περίμεναν το επόμενο τρένο. Λέγεται πως το αγόρι αλλά και οι φίλοι της άτυχης κοπέλας είχαν προλάβει να επιβιβαστούν και η κοπέλα έτρεχε μήπως και το προλάβει…

Ο θάνατος της πανέμορφης ξανθιάς κοπέλας έχει προκαλέσει τον θρήνο φίλων και γνωστών της στο Facebook που την αποκαλούν ως «πανέμορφη», «πριγκίπισσα» και «υπέροχη κοπέλα».

«Ήταν από τους πιο όμορφους ανθρώπους που έχω γνωρίσει στην ζωή μου. Έκανε όλον τον κόσμο να χαμογελά συνεχώς και είμαι ευγνώμων που ήμουν στην ζωή της.» γράφει ένας φίλος της ενώ ένας άλλος σημειώνει

«Georgia πανέμορφε άγγελε είμαστε όλοι κοντά σου…»

Star.gr
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Image: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
25-10-2011, 12:25 PM
Website Find Reply



Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  [Athensvoice] ΗΠΑ: Τραγωδία μετά από εκτροχιασμό τρένου Nikolas A. 1 2.130 14-05-2015, 10:06 AM
Last Post: Nikolas A.
  [Madata.gr] Ουκρανία: Τραγωδία με αεροσκάφος Konstantinos 0 1.072 15-02-2013, 12:38 AM
Last Post: Konstantinos
  [NewsIt.gr] Λιποθύμησε κι έπεσε στις ράγες του μετρό (VIDEO) Konstantinos 0 1.126 22-01-2013, 03:57 PM
Last Post: Konstantinos
  [Madata.gr] Έπεσε στις ράγες του μετρό και τον λήστεψαν! Konstantinos 0 1.255 13-09-2012, 07:21 PM
Last Post: Konstantinos
  [NewsBomb] Μασαχουσέτη: Μάνα έπεσε με το παιδί της στις ράγες του μετρό Konstantinos 0 1.195 24-08-2012, 10:22 PM
Last Post: Konstantinos
  [Madata.gr] Βλάβη αεροπλάνου παραλίγο να προκαλέσει τραγωδία Konstantinos 0 1.245 18-05-2012, 09:25 PM
Last Post: Konstantinos

Forum Jump:



Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Disclaimer
Όλες οι φωτογραφίες αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία. Απαγορεύεται η αναπαραγωγη τους αλλα και ολοκληρου του site χωρις την έγγραφη άδεια της Δ.Ο.
Πλοήγηση
Άλλες επιλογές
Mobile Version
RSS Syndication | Cookie Consent Settings
Όροι Χρήσης
Contact Us


Powered By MyBB 1.8.26, © 2002-2024 MyBB Group.
Designed and developed by AlexNik. © 2012-2024