This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.



Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 2.64 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ποιοί Τύποι Λεωφορείων Κυκλοφορούν

AlexNik Offline
Administrator
*******



Posts: 2.097
Joined: 22-08-2009
#36
RE: Λεωφορειακες Γραμμες Ανα Α/Σ
(03-10-2010, 12:20 PM)Cmaniac Wrote: Η Ραλλη στελνει οδηγους στο Α/Σ Πειραια οπως πολυ σωστα ειπε ο B10M γιατι υπαρχει ζητημα προμηθειας ανταλλακτικων για τις Volvo κυριως. Αυτη τη στιγμη ειναι ακινητοποιημενες στο αμαξοστασιο της Π. Ραλλη αρκετες νταλικες και δεν θα μετακινηθουν εαν δεν βρεθουν ανταλλακτικα για να επισκευαστουν.

Οκτωμβριος 2010.


(09-01-2011, 03:20 PM)Cmaniac Wrote: Μάλλον βιάστηκα.

Αυτο πρεπει να ισχυει απο αυριο ή απο την επομενη Δευτερα. Εχω δει βάρδιες.

Απο αυτα που πηρε το αυτι μου, εδωσε το 700 η Ράλλη μαλλον στο Βοτανικό και πηρε Α/Β/Γ16.

Επισης πηρε βαρδιες, αν οχι ολοκληρα, τα Α1/Β1 με IAD απο Πειραια. Μαλιστα μιλουσα και μου ειπαν επι λεξη "Πηραμε Α1" και φυσιολογικα πααντησα "ωραια, solaris παλι στην παραλια" και πηρα την αποστομωτικη απαντηση "Οχι, θα βγαζουμε IAD απο Πειραια" και εμεινα καγκελο.

Που θα χωρεσει ο κοσμος του Α1 σε IAD ιδεα δεν εχω.. Και μιλαμε για καθημερινες..

Παντως ειναι καλο να υιοθετησουμε αυτη τη λογικη του panos81 με τις συντομογραφιες στα μοντελα οχηματων. Πολυ πρακτικο.

Ιανουαριος 2011.

Μα καλα, καθε φορα που μενουν οι volvo, πρεπει να ανακατευνοται 2 αμαξοστασια για να μην μενει χωρις λεωφορεια η Αττικη? Ελεος με αυτα τα λεωφορεια.
(This post was last modified: 13-02-2011, 08:55 PM by AlexNik.)
13-02-2011, 08:52 PM
Website Find Reply



Messages In This Thread
RE: Λεωφορειακες Γραμμες Ανα Α/Σ - by AlexNik - 13-02-2011, 08:52 PM

Forum Jump:



Users browsing this thread: 10 Guest(s)

Disclaimer
Όλες οι φωτογραφίες αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία. Απαγορεύεται η αναπαραγωγη τους αλλα και ολοκληρου του site χωρις την έγγραφη άδεια της Δ.Ο.
Πλοήγηση
Άλλες επιλογές
Mobile Version
RSS Syndication | Cookie Consent Settings
Όροι Χρήσης
Contact Us


Powered By MyBB 1.8.26, © 2002-2024 MyBB Group.
Designed and developed by AlexNik. © 2012-2024