Forum

Full Version: Χρονια Πολλα!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Για να πουμε και τις ευχες μας στις γιορτες/γενεθλια, αλλα και στις περιστασεις οπως την σημερινη.

Χρονια πολλα σε ολους, με υγεια αγαπη ειρηνη και πολλες πολλες επιτυχιες σε ολους Smile
Καλή χρονιά, χρόνια πολλά.
Χρόνια πολλά με υγεία!
΄Χρόνια πολλά!

Βάζω εδώ το λήμμα από Φρικηπαίδεια.

http://frikipaideia.wikia.com/wiki/%CE%A...E%B1%CF%82#
Να ευχηθω σε ολους σας Χρονια Πολλα! με υγεια, Καλη Ανασταση, Καλο Πασχα και καλους δρομους σε οσους ειμαστε πισω απο το τιμονι και με ασφαλεια.Smile
Χρονια πολλα σε ολους, σε εσας και τις οικογενειες σας! Καλη Aνασταση κι απο μενα Smile
Χρόνια πολλά και από 'μένα και Καλη Ανάσταση!
Χρονια πολλα στον futura 88, τα καλυτερα ευχομαι!!
Μην ξεχναμε τις μανες μας σημερα ενα χρονια πολλα το αξιζουν και με το παραπανω. Smile
Paul πολυχρωμος κι εντοιχισμενος Big GrinYeah!Yeah!Yeah!

Τι θα φάμε??? Pop CornPop Corn
Ευχαριστώ πολύ! Θα φάτε... φωτογραφιούλες που χρωστάω μιας και απο εδώ που είμαι το βλέπω λίγο δύσκολο οτιδήποτε άλλο Big GrinBig Grin
Ελα βρε, στειλτα με ταπερακια Big Grin
Χρονια πολλα και στον Dante φυσικα (ο οποιος θα μου πεταει κεσεδακια με γιαουρτι γιατι δεν τον ανεφερα στο αρχικο ποστ :p )
Χρόνια πολλα στον giannaros88 ! Πολύχρονος και πάντα με υγεία!
Χρόνια πολλά και από εμένα γιάνναρε έστω και λίγο καθυστερημένα.
http://www.youtube.com/watch?v=MsQ8zQVpHjw

Χρόνια Πολλά στον Cmaniac!!! Πολύχρονος και ευτυχισμένος και με πολλή υπόμονη για μπανάκια!!!

Για δωράκι έχω κανονίσει ένα Travego II με 850 άλογα...! Το παρήγγειλα σε έναν γνωστό !
Ποιός ρουφιάνος με κάρφωσε; ROFL

Να σαι καλά paul, κι εσύ ό,τι επιθυμείς!
Χρονια πολλα chief να τα εκατοστησεις και οτι επιθυμεις να εχεις....
Επίσης να πούμε Χρονια Πολλά σε όλους τους Νίκους που γιορτάζουν αν και λίγο καθυστερημένα! Οτι επιθυμείτε!
Χρονια πολλα σε ολους και ιδιαιτερα στους εορταζοντες Χρηστους και Χριστινες...
Pages: 1 2 3