Forum
[MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - Printable Version

+- Forum (https://mesametaforas.gr/forum)
+-- Forum: Η ιστοσελίδα (https://mesametaforas.gr/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Νέα (https://mesametaforas.gr/forum/forumdisplay.php?fid=238)
+--- Thread: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries (/showthread.php?tid=11004)



[MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - AlexNik - 24-12-2013

Το mesametaforas.gr προσφέρει στους χρήστες του την δυνατότητα να αποκτήσουν μέσω κλήρωσης και ως συμβολικό δώρο μία κούπα της Blue Star Ferries.

Η συγκεκριμένη κλήρωση συμπίπτει με τον εορτασμό των 1000 φωτογραφιών πλοίων που αισίως φτάνουμε στη συλλογή μας, καθώς και με τον εθιμοτυπικό εορτασμό των Χριστουγέννων.


Η κούπα είναι καινούργια φυσικά και δεν έχει χρησιμοποιηθεί.

Η συμμετοχή στην κλήρωση προϋποθέτει την απάντηση σε αυτό το θέμα με την μορφή

"Θέλω να αποκτήσω την κούπα της Blue Star Ferries".

Οι συμμετοχές στην κλήρωση θα είναι ανοιχτές μέχρι την Τρίτη, 31/12/2013, και ώρα 23:59.

Να σημειώσουμε πως εάν διαπιστωθούν διπλές ψήφοι αυτοί θα διαγράφονται και ο χρήστης θα αποκλείεται από την κλήρωση.

Καλή επιτυχία σε όλους και καλά Χριστούγεννα!

[attachment=195]



RE: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - Nikolas A. - 24-12-2013

Θέλω να αποκτήσω την κούπα της Blue Star Ferries.


RE: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - giannis kefalonia - 24-12-2013

Θέλω να αποκτήσω την κούπα της Blue Star Ferries


RE: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - meganium - 24-12-2013

Θέλω να αποκτήσω την κούπα της Blue Star Ferries.


RE: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - nikos1991 - 24-12-2013

"Θέλω να αποκτήσω την κούπα της ANEK", καλά αν δεν έχετε,
"Θέλω να αποκτήσω την κούπα της Blue Star Ferries".
Καλές γιορτές και υγεία σε όλους μας!


RE: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - ecoj - 24-12-2013

Θέλω να αποκτήσω την κούπα της Blue Star Ferries.


RE: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - Giorgos 118 Top-Gun - 25-12-2013

Θέλω να αποκτήσω την κούπα της Blue Star Ferries.


RE: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - John Garcia - 25-12-2013

"Θέλω να αποκτήσω την κούπα της Blue Star Ferries".


RE: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - fotakias - 26-12-2013

"Θέλω να αποκτήσω την κούπα της Blue Star Ferries" λέμεεε...

χρόνια πολλά και καλά σε όλους.


RE: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - Konsventz - 27-12-2013

"Θέλω να αποκτήσω την κούπα της Blue Star Ferries".


RE: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - marios.ilioupoli - 01-01-2014

Αφού Blue Star Ferries δίνει ο admin,

"Θέλω να αποκτήσω την κούπα της Blue Star Ferries".

Καλή χρονιά συμ-forum-ίτες! Και ό,τι επιθυμεί ο καθένας, να το αποκτήσει!


RE: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - AlexNik - 01-01-2014

Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία και χαρά!

Η κλήρωση θα πραγματοποιηθεί απόψε στις 20:00 και ο νικητής θα ανακοινωθεί δημόσια, αλλά και θα λάβει ενημέρωση προσωπικά!

Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή!

Bonus η φωτογραφία #1000, η οποία στάθηκε ως αφορμή να πραγματοποιηθεί και ο διαγωνισμός!

[Image: normal__DSC8806u.jpg]


RE: [MesaMetaforas.gr] Κλήρωση μίας κούπας της Blue Star Ferries - Paul - 01-01-2014

Μετά την καταμέτρηση των συμμετοχών (10 τον αριθμό) και το αποτέλεσμα της κλήρωσης μέσω του random.org, νικητής είναι ο χρήστης Nikos1991.

[Image: 1477806_10202687535847905_99817721_n.jpg...1f544178d1]

Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας, ακόμα και για αυτό το συμβολικό δώρο για τη νέα χρονιά και ελπίζουμε σύντομα να μπορέσουμε να σας ξαναπροσφέρουμε ακόμα περισσότερα δώρα και να υπάρχουν ακόμα περισσότερες συμμετοχές.

Καλη χρονία,
Η ομάδα διαχείρισης

[Image: 2014-New-Year-HD-Wallpaper.jpg]