Forum

Full Version: Υπηρεσιακά οχήματα Τοπικής Αυτοδιοίκησης
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Εάν κάποιος γνωρίζει το ακριβές μοντέλο του εικονιζόμενου λεωφορείου ας το αναφέρει για να προστεθεί στον τίτλο, τον ευχαριστώ εκ των προτέρων.

[Image: thumb_DSCN0249.JPG]
[Image: thumb_P40811441.jpg] --> [Image: thumb_IMG_8020.JPG]

Πιθανό βρίσκω το RS του Περιστερίου να είναι αυτό που ήταν παρατημένο στο Ολυμπιακό κέντρο στο Φάληρο...
[Image: thumb_P40811441.jpg]

Αυτό το ΜΑΝ το είδα και το φωτογράφησα στις 19/1/14 στο Ελληνικό. Ήταν εγκαταλειμμένο. Ανήκε στο τουριστικό γραφείο Διαγόρας Tours.
(21-12-2015, 01:20 AM)Konsventz Wrote: [ -> ]Αυτό το ΜΑΝ το είδα και το φωτογράφησα στις 19/1/14 στο Ελληνικό. Ήταν εγκαταλειμμένο. Ανήκε στο τουριστικό γραφείο Διαγόρας Tours.

Από το '12 φαίνεται έτσι ήταν. Δε ξέρω αν είναι το ίδιο, απλά το είδα και το θυμήθηκα...
(21-12-2015, 12:06 PM)nikolas86 Wrote: [ -> ]Από το '12 φαίνεται έτσι ήταν. Δε ξέρω αν είναι το ίδιο, απλά το είδα και το θυμήθηκα...

Ίδια δεν τα λες, διαφέρουν ως προς το ύψος εξ ου και το χώρισμα στο παρ μπριζ του πρώτου. Το RS σημαίνει Ρουβάς, καμία σχέση με το Σάκη....
(24-12-2015, 11:43 AM)antonis Wrote: [ -> ]Ίδια δεν τα λες, διαφέρουν ως προς το ύψος εξ ου και το χώρισμα στο παρ μπριζ του πρώτου. Το RS σημαίνει Ρουβάς, καμία σχέση με το Σάκη....

Σωστά, σωστά και τα παράθυρα βλέπω μικρότερα κλπ.. Απλά ήταν η πρώτη εικόνα που μου ήρθε χωρίς να δω και πολλά πολλά, αφού ο Κώστας είπε κιόλας ότι το είδε να κυκλοφορεί έτσι.
Θα 'θελε να μοιάζει με τον Σάκη, και καλές γιορτές! Big Grin
[Image: thumb_P40811441.jpg]

Έχει πολλές ομοιότητες με τα SETRA S315 HD στο πλάι και με τα S 215 HD στην μάσκα.
Μήπως συνεργάζονταν με την SETRA